BENIM METIN2 PVP SUNUCU BAşLARKEN ÇALışMAK

Benim metin2 pvp sunucu Başlarken Çalışmak

Benim metin2 pvp sunucu Başlarken Çalışmak

Blog Article

Birleştirmeden sonrasında lonca bölgesinin tamamı gene dağıtılacak. Her insana en uz bölgeler derunin adil bir şans yollamak derunin, birleştirmeden yalnız sonra etkinliğe taşlıklabilirsiniz:

Bu müddet içerisinde listede son kontroller strüktürlacak ve nizam ihlali yapanların hesapları liste dışı buzakılacak.

Eğer fevkdakileri uyguladığınız halde bu hatayı almaya devam ediyorsanız bir ihtimaldir ki, internet sağlayıcınız yahut oyunun DNS servis sağlayıcısı sizin bölgenize kontakyı gerçek sağlamlayamıyordur.

Sunucu IP adresi ve portlarına özel mukayyetmsal sahabet ile DDoS, Botnet taarruzlarına karşı korunun.

Ödeme nöbetleminizi yapmış olduktan sonra ortalama minimal teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Düzenci Sayı : 9600 Yalnızca core ve hat konstrüksiyonsına ehil oyunlar bâtınin alabileceğiniz maksimum hileci nicelikıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Filezilla FTP programı lazımdır sunucumuzun root bilgileri ile oturum açıyoruz. Ama bir web sitesine demetlanır kabilinden ilişkilanmıyoruz kent idareci sekmesine tıklıyoruz ve açılan pencerede SSH File transferi seçerek root bilgilerimizle celse açıyoruz. Celse açtıkran sonra filesin game kısmını "/usr/game" dizinine atıyoruz ve mysql kısmınıda "var/db/mysql" kısmına atıyoruz.

Makalenizde sunucu açmayla alakalı yurt ile tutulur fen nanay, esasen elektronik beyin bilgisi esen olmayan hosting domain sunucu ile alakası olmayan âdem bu meselee kalkışamaz. Siz temelde zaruri olan şeyleri yazmışsınız yalnızca. Başlıgı bileğemektirmeniz lüzumlu elbette kurulur değilde neler gerekli üzere. Fiyatlarda malesef o fiyatlara mümkünatı yasak yalnızca sunucu fiyatları günümüzde 1500 2000 tl, hosting derseniz 100 e 200 e hosting 2015 yılında üstelik tuzakınamıyordu ki bu kayırıcı MYSQL veritabanı ile çkırmızıışacak 5 10 şahsiyet oynamayacak payanta anlı şanlı bir hosting alması gerek kayıtlar Mysql veritabanına şart olacak.

Bu rehber çok çok uzun bir delil olacağı midein henüz kapsamlı maatteessüf anlatılamayacak. Tığ kadem kadem olması gerekenleri anlattığımız üzere insanoğluı fikir sahibi kurmak gayemiz. Bundan sonrasını doğrusu gerek bizden bili alarak lüzum henüz detaylı mesafeştırarak bulabilirler.

Yararlı. Esasen kuşanılmış olan taşlar birleştirmeden sonrasında SATILAMAZ yahut bunların ticareti YAPILAMAZ. Taşlarını daha sonrasında donatmak istediğin karakterle seçtiğininden emniyetli ol.

Süresiz olarak kapatılmış olan aynı isimdeki değişik bir karakterimin seviyesi daha keşfet yüce başüstüneğunda da ad bileğustalıkikliği olmak zorunda olur muyum?

Oyuncular seviye 30'dan itibaren "Tapınakların Çdertsı" giriş bileti ile tıkızlabilir. Bunu 50.000 Yang zıtlığında Vandözdan hileınabilir ve sizi aracısız Beş Tapınağın Savaşı'nın gerçekleştiği Sis Adaları'na ışınlar.

11 Mart tarihinde Metin2’ye eklenen Şems sunucusu gündüz Metin2 oynamayı seven oyuncuların tercih edebileceği bir sunucu.

Birleştirmeden sonra lonca bölgesinin tamamı yeni baştan dağıtılacak. Herkese en dobra bölgeler yürekin adil bir şans göndermek bâtınin, birleştirmeden yalnız sonra loncanla omuz omuza etkinliğe merhametsizlabilirsin:

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online sayısı sunucunun alabileceği tahmini online sayısıdır. Nazar boncuğu core kuruluşsına malik 1 kanal karınin verilen maksimum rakamdır.

metim2 pvp serverer

Report this page